ZETES Servis - stavební stroje, lesní stroje, užitkové automobily a univerzální nosiče

Novinky

  • 2. 5. 2014
    Byla ktualizována sekce bazar.
  • 18. 12. 2013
    V novém roce Vám přejeme hodně důvodů k úsměvu a radosti!!! (více)

Archiv novinek | RSS

LKT 50

Lesní kolový traktor - LKT 50

Lesní kolový traktor LKT 50 je speciální samochodný stroj postavený na zlamovacím rámu s axiálním kloubem, což je dostatečnou zárukou dobrého kopírování terénu hnacími koly. Svojí konstrukcí je určen zejména do probírkových a předmýtních těžeb.
Ve stroji je jako pohonná jednotka zabudován 4-válcový dieselový motor Perkins splňující emisní normu E-2. Samozřejmostí je možnost použití bionáplní.
Hydrostatický pohon, který vychází z LKT 82, se vyznačuje vysokým výkonem a jednoduchou obsluhou. Kroutící moment je přenášen přes dvoustupňovou elektrohydraulicky řazenou rozvodovku na kardany a dále na osové nápravy se samostatnými uzávěrkami diferenciálů.
Nástavba stroje je sestavena z elektrohydraulicky ovládaných prvků: radlice, sklopného štítu a dvoububnového navijáku. Možnost montáže předního a zadního tříbodového závěsu s vývodovým hřídelem umožňuje jeho kombinované použití.
Na přání je možné doobjednat i další prvky výbavy: startovací zařízení, klimatizaci, protismykové řetězy, závěs pro přívěs, široké (nízkotlaké) pneumatiky, bezpečnostní skla, světelná rampa, naklápění radlice, sférické kladky, stavebnicový lanovkový systém, dálkové ovládání nástavby a pojezdu a jiné.

LKT 50 - Technické parametry

MOTOR
Výrobce PERKINS
Typ 1104 C - 44
Počet válců 4
Výkon 54 kW pri 2200 ot./min
Kroutící moment 294 Nm pri 1400 ot./min
HMOTNOST
Celková 5 100 kg
DALŠÍ PARAMETRY
Transmise hydrostatický pohon
Nápravy osové 10 NN
Hydraulické čerpadlo (výkon) 130 lit./min.
Nástavba radlice, štít, naviják
Naviják 2 x 40 kN
Dálkové ovládání motor, pojezd, nástavba

 

 
Copyright © 2006 ZETES Servis, spol. s.r.o. | Ready made, Poskytnutí sídla