ZETES Servis - stavební stroje, lesní stroje, užitkové automobily a univerzální nosiče

Novinky

  • 2. 5. 2014
    Byla ktualizována sekce bazar.
  • 18. 12. 2013
    V novém roce Vám přejeme hodně důvodů k úsměvu a radosti!!! (více)

Archiv novinek | RSS

ZETES Servis > Další služby

Další služby

Práce jeřábem

AD 080 - je mobilní jeřábové zařízení na podvozku PRAGA V3S. Je to silniční výložníkový jeřáb s plně otočným vrškem a sklopným výložníkem, který umožňuje zdvihání a přemísťování břemen.Autojeřáb AD 080 je určen k vykládání a nakládání břemen do maximální hmotnosti 8000 kg a pro běžné práce montážní a stavební.
/Technické informace: diagram nosnosti, tabulka/

 

AD 28 - je mobilní jeřáb se čtyřdílným teleskopickým výložníkem (+nástavec), postavený na podvozku TATRA T 815. Je to silniční výložníkový jeřáb s plně otočným vrškem a sklopným výložníkem. Maximální nosnost jeřábu je 28 000 kg. Jeho použitelnost je velmi široká v nejrůznějších průmyslových oborech.
/Technické informace: diagram nosnosti, tabulka/

Lesní hospodářství

LVS 5 - provádíme práce speciální lesní vyvážecí soupravou o celkové hmotnosti 9500 kg (včetně nákladu). Vyvážecí souprava je díky své nízké celkové hmotnosti a systému hydraulického pohonu ekologicky šetrná k půdnímu povrchu. Vyvážečka splňuje parametry pro získání dotací za přiblížení dřevní hmoty pomocí malé - ekologicky šetrné vyvážecí soupravy.

 Zemní práce

CAT 428B, JCB 3CX - provádíme zemní a výkopové práce rypadlonakladači Caterpillar 428B a JCB 3CX. Rekonstrukce lesních cest, úpravy terénu, demolice,  výkopy základů, výkopy pro inženýrské sítě, čištění příkopů a další. Paletizační vidle umožňují nakládání a vykládání břemen. Práce v úkolu nebo v hodinové sazbě.

Technické plyny

Prodej technických plynů z produkce firmy SIAD Czech. Kyslík, dusík, argon, acetylen, vodík, kapalný vodík, helium, plynné směsi a další. Nabízené plyny jsou dodávány v ocelových lahvích i ve svazcích. Pro bližší informace o nabízených plynech viz oficiální stránky firmy SIAD Czech.

 

 

 

Copyright © 2006 ZETES Servis, spol. s.r.o. | Ready made, Poskytnutí sídla